Agroturystyka

Agroturystyka

Agroturystyka Gęsiniec - Stare Osieczno powstała w 2020 roku. Obiekt został zaadoptowany ze starej wiejskiej zagrody wybudowanej w 1902 roku. Nasze agro dysponuje 22 miejscami noclegowymi. Mamy do dyspozycji 5 pokoi 4 osobowych oraz jeden pokój 2 osobowy. Parter budynku głównego to 3 pokoje 4 osobowe łazienka oraz kuchnia, na piętrze znajduje się jeden pokój 4 osobowy i jeden pokój 2 osobowy, kuchnia i łazienka. Do dyspozycji naszych gości posiadamy salę biesiadną z kuchnią i toaletą. Na terenie Gęsińca znajduje się miejsce na ognisko oraz miejsca do parkowania Kamperów. Obok znajduje się wykostkowany parking na 18 samochodów.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się obiekt gastronomiczny "Przystanek Jedzonko", w którym będzie można zjeść śniadania, obiady i kolacje.

Jako pasjonaci kajakarstwa mamy do dyspozycji "Camping przy Drawie" - Stare Osieczno z bezpośrednim dostępem do rzeki Drawa, gdzie organizujemy spływy kajakowe. Do Państwa dyspozycji posiadamy 30 kajaków dwuosobowych oraz bus do transportu osób. 

Zapytaj o spływ

Zapytaj o spływ: Agroturystyka

Wykonanie www.bkr.pl