Roteko sprinter

Roteko sprinter

Kajak dwuosobowy Sprinter to popularny kajak cieszący się wciąż rosnącym uznaniem wśród organizatorów spływów i właścicieli wypożyczalni kajakowych. Jego uniwersalna konstrukcja oraz możliwość wykorzystania zarówno na krętych, wąskich rzekach jak i na spokojnych wodach jeziora powoduje, że kajak ten ma szerokie grono oddanych użytkowników.


Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter, to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu. Polecane są zarówno dla osób zaawansowanych, jak również mniej doświadczonych pływaków. Wykorzystują je indywidualni kajakarze, jak również organizatorzy spływów. Ich wysoka jakość idzie w parze z niewygórowaną ceną.

 

Kajak dwuosobowy Sprinter wyróżnia się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Jego wielkim atutem jest bardzo wygodne siedzenie z wysokim oparciem. Spędzenie wielu godzin w fotelu Sprintera podczas spływu staje się prawdziwą przyjemnością. Wysokiej jakości polietylen czyni kajak sztywnym i stabilnym na wodzie. Dzięki składanym oparciom siedzisk uzyskujemy łatwy dostęp do tylnej części bagażowej, jak i możliwość schowania wioseł do wnętrza kajaka. Złożone oparcia ułatwiają również transport. Wysokie brzegi chronią przed dostaniem się do niego wody. Sprinter został również precyzyjnie wyprofilowany, by można było nim łatwo sterować i utrzymywać właściwy kierunek płynięcia. Wymienna nakładka na kil w kajaku Sprinter to rozwiązanie sporego problemu przecierania się tworzywa podczas przeciągania kajaka na brzegu.


Możliwe jest zainstalowanie steru który poprawi komfort pływania.


Dodatkowym wyposażeniem może być trzeci fotelik dla dziecka łatwo osadzany pomiędzy fotelami standardowymi. Możemy go zwrócić w kierunku płynięcia, lub odwrotnie w kierunku tylnego fotela.


Kajak dwuosobowy Sprinter jest idealnym produktem dla ludzi zaczynających dopiero przygodę z tym sportem.

 

Dane techniczne

 

  • Długość 415 cm
  • Szerokość 80 cm
  • Waga ca. 35 kg
  • Pojemność 510 l
  • Wyporność 240 kg
  • Wysokość burty 28 cm
Zapytaj o spływ

Zapytaj o spływ: Roteko sprinter

Wykonanie www.bkr.pl